Atsaukums Jaunumi
Ikea grozāmais krēsls Odger melnā krāsā

IKEA aicina visus pircējus, kas iegādājušies ODGER grozāmo krēslu antracīta krāsā ar datuma zīmogu pirms vai 2221 ieskaitot, pārstāt krēslu lietot un sazināties ar IKEA, lai saņemtu atpakaļ pilnu samaksāto summu.

Pircēju drošība ir IKEA prioritāte. IKEA atsauc ODGER grozāmo krēslu antracīta krāsā ar datuma zīmogu pirms vai 2221 ieskaitot (22 ir norāde uz gadu, bet 21 – uz ražošanas nedēļu), jo pastāv paaugstināts risks, ka varētu salūzt krēsla pamatne.

IKEA aicina visus pircējus, kuriem ir ODGER grozāmais krēsls ar datuma zīmogu pirms vai 2221 ieskaitot, nekavējoties pārstāt krēslu lietot un atdot to atpakaļ IKEA veikalā, saņemot atpakaļ pilnu samaksāto summu. Pirkuma čeks nav nepieciešams.

IKEA preces tiek radītas, izmantojot stingru risku izvērtēšanas un testēšanas programmu, kas nodrošina preču atbilstību visiem attiecināmajiem tiesību aktiem un standartiem valstīs, kur šīs preces pārdod.

Preces nosaukums un datuma zīmogs ir redzami zem sēdvietas – tie ir iespiesti krēsla materiālā.

IKEA atvainojas par atsaukuma sagādātajām neērtībām.

Papildu informācija: Renata Dantė, IKEA korporatīvo pakalpojumu vadītāja Baltijas valstīs, tālr: +37065526656, e-pasta adrese: renata.dante@ikea.lt.