Katru gadu ES vairāk kā 50 miljonu cilvēku traumu dēļ saņem medicīnisko palīdzību, 6,8 miljoni no kuriem tiek ievietoti slimnīcā. Traumas ir ceturtais izplatītākais nāves cēlonis Eiropā. Traumas ir galvenais nāves cēlonis bērniem un pusaudžiem. Aptuveni 50 % no traumām tiek gūtas mājās. Eiropas traumu datu bāzes ziņojumā par 2003 – 2005. gadu norādīts, ka 10% nāves gadījumu Latvijā izraisījušas traumas.

Lai gan mūsu rīcībā nav datu par to, cik no gūtajām traumām izraisījušas nedrošas preces vai pakalpojumi. Lai pasargātu mūs un mūsu bērnus no traumām, aicinām ziņot par Jūsu rīcībā nonākušam precēm vai pakalpojumiem, kas radījušas traumas vai varētu radīt potenciālu risku cilvēka dzīvībai, veselībai un videi.

Ziņo par jebkurām nedrošām precēm vai pakalpojumiem, kas izraisījuši traumas vai varēja tādas radīt un pasargā arī citus preces lietotājus!

Par bīstamajām precēm vai pakalpojumiem Jūs varat ziņot pa Patērētāju traumu ziņojumu tālruni +371 67388639, sūtīt ziņu uz e-pastu ptac@ptac.gov.lv vai aizpildīt formu par precēm zemāk.