PTAC jaunumi

 
Jaunā bezmaksas lietotne Scan4Chem tagad pieejama arī Latvijā. Tā palīdzēs ikvienam pircējam uzzināt, vai viņa izvēlētājās precēs ir īpaši bīstamās vielas.
PTAC ir konstatējis, ka liela daļa privātpersonu, kuru valdījumā atrodas spiedieniekārtu kompleksi, kas paredzēti sašķidrinātās naftas gāzes uzglabāšanai, neveic kārtējās tehniskās pārbaudes. Ņemot vērā to, ka tuvojas apkures sezona, PTAC aicina veikt kārtējās tehniskās pārbaudes.
PTAC aicina ikvienu vecāku, kuru bērni gatavojas apmeklēt, apmeklē, vai pēdējo trīs gadu laikā ir apmeklējuši pirmsskolas izglītības iestādi, aizpildīt anketu! Tas ļaus PTAC labāk izprast esošo situāciju un praksi, kā arī uzlabot patērētāju tiesību aizsardzību šajā jomā!
Lai nodrošinātu vienotu kredītiestāžu un uzraudzības institūciju izpratni par pamatkonta pakalpojuma nodrošināšanu patērētājiem, FKTK sadarbībā ar PTAC un Finanšu nozares asociāciju ir sagatavojusi skaidrojumu, kas nosūtīts visām Latvijas bankām un dalībvalstu banku filiālēm Latvijā.
Informējam, ka šobrīd ir traucēta PTAC zvanu centra (65452554) darbība. Jautājumus aicinām sūtīt uz e-pasta adresi: ptac@ptac.gov.lv
Informējam, ka Gerry Weber ādas jaka 230011-31701 dzeltenā krāsā (40199) atsevišķiem cilvēkiem var izraisīt alerģisku reakciju. Prece pārdošanā bija no 2019. augusta līdz 2020. gada jūnijam.
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs rīko semināru “Radioiekārtu atbilstība un kontrole”. Seminārs ir paredzēts komersantiem, kas nodarbojas ar radioiekārtu ražošanu, importēšanu un izplatīšanu (sadzīves tehnikas veikali (arī internetveikali), būvniecības un mājas preču lielveikali u.c.).
PTAC ir pieņēmis lēmumu pret SIA Aliaz Cooperation, piemērojot Sabiedrībai soda naudu 90 000 EUR apmērā un nosakot pienākumu nekavējoties izbeigt īstenoto negodīgo komercpraksi. Sabiedrība ir maldinājusi patērētājus par piedāvāto produktu īpašībām, pasūtīšanas līgumu, kā arī citiem distances līguma noteikumiem.
Lai uzzinātu un izprastu higiēnas masku atbilstošas ražošanas, informācijas nodrošināšanas un testēšanas vadlīnijas, aicinām higiēnas masku ražotājus un tirgotājus piedalīties vebinārā.
PTAC ir pieņēmis lēmumu patērētāju kolektīvo interešu pārkāpuma lietā, piemērojot SIA „Tet” soda naudu 3500,00 EUR apmērā un nosakot tiesisko pienākumu - aizliegt patērētājiem adresētas patērētāju kreditēšanas reklāmas sniegšanu un izplatīšanu, kura pārkāpj normatīvajos aktos noteiktos patērētāju kreditēšanas reklāmas ierobežojumus.
  •  
  • 1 of 65
  • "