PTAC jaunumi

 
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – PTAC) 2016. gadā būvlaukumos, tirdzniecības vietās, ražotnēs un uz robežas ir pārbaudījis 685 būvizstrādājumu modeļus, no kuriem 26% ir konstatētas dažāda veida neatbilstības.
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) 2017. gada 30. martā rīko bezmaksas semināru ​"Prasības būvizstrādājumiem. Konstatētās neatbilstības un pieļautās kļūdas".
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) 2016.gadā, veicot pārbaudes būvizstrādājumu tirdzniecības vietās, ražotnēs, uz robežas un būvlaukumos, īpašu uzmanību pievērsa slodzi nesošajām konstrukcijām (metāla, dzelzsbetona konstrukcijām), kur konstrukciju jomā vairākos objektos tika konstatētas neatbilstības.
Atpūta slēpošanas trasēs, kā arī slidošana aizvien ir populāri brīvā laika pavadīšanas veidi ziemā, taču tie ir arī aktīvās atpūtas/sporta veidi un saistās ar zināmiem riskiem, tāpēc uzmanība jāpievērš gan pakalpojuma drošumam, gan arī pašam ziemas prieku baudītājam jābūt pietiekami piesardzīgam.
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – PTAC) un Eiropas Patērētāju informēšanas centrs (turpmāk – ECC Latvia) pēdējos divos mēnešos no patērētājiem ir saņēmuši vairāk kā 50 sūdzību saistībā ar veiktiem preču pasūtījumiem Igaunijas komersanta Crazydeal Group OÜ interneta vietnē www.crazydeal.lv, kā arī patērētājiem sniedza 65 konsultācijas saistībā ar iepirkšanos šajā vietnē.
Ministru kabineta 7. februāra sēdē apstiprināti Ministru kabineta noteikumi „Dabasgāzes tirdzniecības un lietošanas noteikumi”, kas nosaka nozīmīgākos dabasgāzes tirgus darbības principus pēc tirgus atvēršanas – tātad no šā gada 3. aprīļa.
Mūsdienās skolēniem ir zināšanas par cīņu pret globālo sasilšanu, kuras mērķis ir ilgtspējīga vides saglabāšana. Daudzi skolēni pārzina šīs cīņas paņēmienus – māk samazināt atkritumu daudzumu vai taupīt ūdeni u.tml., bet, vai viņi zina, kā pasauli ietekmē enerģijas patērētāji?
Lai nodrošinātu patērētājiem papildu aizsardzību hipotekārās kreditēšanas jomā, 2016.gada 13.decembrī tika pieņemti Ministru kabineta noteikumi Nr.772 “Kredīta starpnieku un kredīta starpnieku pārstāvju reģistrācijas noteikumi” (turpmāk – Noteikumi), kas paredz, ka no 2017.gada 1.marta...
Vai esat kādreiz internetā rezervējis automašīnu un autonomas birojā uzzinājis, ka patiesībā jums būs jāmaksā vairāk?
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) atkāroti brīdina par iesaistīšanos OneCoin darījumu shēmās, kura pēc FKTK ieskatiem ir veidota pēc finanšu piramīdas principiem.
  •  
  • 1 of 29
  • "