PTAC jaunumi

 
Eiropas Komisija uzņēmumam Google ir uzlikusi 2,42 miljardu eiro soda naudu par ES pretmonopola noteikumu pārkāpšanu. Google ir ļaunprātīgi izmantojis savu meklētājprogrammas dominējošo stāvokli tirgū, priekšplānā nelikumīgi izvirzot citu Google produktu – tā salīdzinošās iepirkšanās pakalpojumu.
Vai Tev šķiet, ka uztura bagātinātāji var palīdzēt, meklējot papardes ziedu? ESI UZMANĪGS UN ATCERIES - ne visi komersanti, kas dažādas preces un pakalpojumus piedāvā internetā, ir godprātīgi! Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) realizē reklāmas un komercprakses uzraudzību uztura bagātinātāju jomā un regulāri konstatē uztura bagātinātāju reklāmas dažādās interneta vietnēs, kurās produktu piedāvātājs/pārdevējs nav norādīts un attiecīgais produkts (piemēram, notievēšanas kapsulas, līdzekļi pret novecošanos, līdzekļi, lai atbrīvotos no sēnītes u.c.) nav atrodams Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) uztura bagātinātāju reģistrā.
Bērnu ar nepacietību gaidītā vasara nu ir klāt, taču vienlaicīgi tas ir arī bīstamākais laiks, kad pakalpojumu sniedzēji aktīvi piedāvā dažādas izklaides (gan lēkāšanu uz batuta, gan piepūšamās atrakcijas, utt.). PTAC (Patērētāju tiesību aizsardzības centrs) uzsver, ka, tās izmantojot, ir jābūt informētam par visiem nosacījumiem, brīdinājumiem un instrukcijām, savukārt bērnu vecāki un arī paši bērni ir atbildīgi, lai norādītās instrukcijas un brīdinājumi tiktu ievēroti.
  •  
  • 1 of 108
  • "