PTAC jaunumi

 
Patērētāju tiesību aizsardzības centra (turpmāk - PTAC) uzmanības lokā ir nonācis Speedtest mērīšanas rīks, kuru vairāki Latvijas interneta pakalpojumu sniedzēji izmanto, lai informētu par savu piedāvājumu. Apgalvojumi reklāmas materiālos ir dažādi: “Speedtest apbalvojums. Latvijas ātrākais internets”, “Ātrākais internets Latvijā - apstiprinājis Speedtest.net”, “Speedtest apbalvojums. Latvijas ātrākais 4G” u.tml. Šādu saukļu izmantošanu PTAC ir atzinis par maldinošu komercpraksi, kuras ietekmē vidusmēra patērētājs var pieņemt kādu lēmumu par pakalpojuma izvēli, kādu viņš citādi nebūtu pieņēmis.
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – PTAC) atgādina, ka šķiltavu neapdomīga izmantošana var radīt apdraudējumu, bet īpaša uzmanība pievēršama tā sauktajām jaunrades šķiltavām, kas vizuāli var atgādināt rotaļlietas, tām var būt izklaides funkcijas (gaismas mirgošana, melodiju atskaņošana).
Pārskats par nebanku patērētāju kreditēšanas sektora darbību 2015.gadā liecina, ka nebanku kreditēšanas tirgū bija vērojama tendence no jauna izsniegto kredītu palielinājumam un summu apjomam visiem kredītu veidiem.
  •  
  • 1 of 72
  • "