PTAC jaunumi

 
Patērētāju tiesību aizsardzības centra sagatavotais pārskats par nebanku patērētāju kreditēšanas tirgus darbību 2017. gadā 1. pusē liecina, ka salīdzinājumā ar 2016.gada pirmo pusgadu, nebanku kredītdevēju pārvaldītais kopējais kredītportfelis uz 30.06.2017. sasniedza 560,08 milj. EUR, kas ir pieaudzis par 15,09 %. Pieaugums vērojams praktiski visās kreditēšanas jomās, izņemot patēriņa kredītus, būtiski audzis bez maksas izsniegto distances kredītu skaits un apjoms, iespējams, likumsakarīgi, arī pagarināto kredītu skaits.
07.12.2017. Valsts ieņēmumu dienests (VID), Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) un Auto Asociācija pastiprina aktivitātes lietoto automašīnu tirdzniecības jomā, gan pastiprinot kontroles automašīnu tirdzniecības jomā, gan informējot patērētājus un paplašinot tiem pieejamās informācijas apjomu.

Rokas Mikserim ICA COOK & EAT, EAN kods: 7331210124372 tā piegādātājs ICA SVERIGE AB ir konstatējis neatbilstības - precei ir iespējams pārkaršanas risks. 

SIA “RIMI LATVIA” aicina patērētājus, kuri iegādājušies šo mikseri, nekavējoties pārtraukt tā lietošanu. SIA “RIMI LATVIA” lūdz preci nodot atpakaļ tuvākajā Rimi hipermārketā. Apmaiņā pret preci tiks atmaksāta preces vērtība.

  •  
  • 1 of 124
  • "