PTAC jaunumi

 
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir pieņēmis lēmumu patērētāju kolektīvo interešu pārkāpuma lietā ar kuru SIA „LizingsJums.lv” ir piemērota soda nauda 3000,00 EUR apmērā, kā arī uzlikts tiesiskais pienākums izbeigt lēmumā konstatēto negodīgu komercpraksi. Sabiedrība dažādās interneta vietnēs izvietotajās reklāmās ir aicinājusi patērētājus iegādāties automašīnas ar sabojātu kredītvēsturi, bez oficiāliem ienākumiem un bez pirmās iemaksas.
Veikals cenuklubs.lv lūdz pircējus atgriezt blenderi Lafe BK9001 un tosteri Lafe TEZ002, jo preces neatbilst drošuma prasībām. Cenuklubs.lv aicina patērētājus, kuri ir iegādājušies šo preci, nekavējoties pārtraukt tās lietošanu un nogādāt to preces iegādes vietā. Apmaiņā pret preci Jums tiks atmaksāta čekā norādītā preces vērtība.
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – PTAC) 2018.gada 12.jūnijā pieņēma lēmumu patērētāju kolektīvo interešu pārkāpuma lietā ar kuru AS „Mogo” (turpmāk – Sabiedrība) ir piemērota soda nauda 80 000 EUR apmērā par pieļautiem sistemātiskiem patērētāju spējas atmaksāt kredītu izvērtēšanas pārkāpumiem.
  •  
  • 1 of 143
  • "