PTAC jaunumi

 
PTAC 2018.gada 2.martā pieņēma lēmumu par SIA “SUGAR MEDIA” īstenoto negodīgo komercpraksi, piemērojot soda naudu 18 700 EUR apmērā un uzliekot tiesisko pienākumu nekavējoties izbeigt negodīgu komercpraksi. ECC Latvia un PTAC no patērētājiem tika saņemtas 15 sūdzības par SIA “SUGAR MEDIA” organizēto divu dienu festivālu “RetroBeachFest2017” Lietuvas pilsētā Zarasai un Egor Kreed koncertu Dzintaru koncertzālē Jūrmalā, jo patērētājiem netika atmaksāta par iegādātajām biļetēm samaksātā nauda.
Ražotājs Whirlpool atsauc 1.7l KitchenAid elektrisko tējkannu, jo pastāv applaucēšanās risks lietotājam, neatbilstoša roktura stiprinājuma dēļ. Patērētājiem nepieciešams nekavējoties pārtraukt izmantot tējkannu un sazināties ar Whirlpool pārstāvniecību Latvijā. Ražotājs ir konstatējis, ka roktura tehniskais izpildījums var nenodrošināt tējkannas drošu pārnēsāšanu, gadījumā, ja tējkanna ir pilna ar verdošu ūdeni, rokturis, tā neatbilstoša stiprinājuma dēļ, var notrūkt, rezultātā var radīt applaucēšanās risku lietotājam.
Finanšu izglītības nedēļā PTAC aicina iedzīvotājus pievērst īpašu uzmanību savai finanšu pratībai un veicināt izpratni par dažādu finanšu instrumentu izmantošanu savas finansiālās drošības veidošanai. PTAC skaidro, ka finansiālās drošības pamatā ir līdzekļu uzkrāšana neparedzētiem gadījumiem.
  •  
  • 1 of 132
  • "