PTAC jaunumi

 
“Kredītinformācijas Birojs” (KIB) datu bāzē šobrīd ir reģistrēti 1040,9 tūkstoši aktīvi privātpersonu līgumi finanšu nozares uzņēmumiem, no tiem 97,1 tūkstoši ir kavēti. Papildus kredītlīgumiem privātpersonām pašlaik ir reģistrēti 305 tūkstoši kavētu rēķinu nefinanšu uzņēmumiem.
No šā gada 19. - 21. oktobrim izstādes „Māja. Dzīvoklis” laikā Ekonomikas ministrija un informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneri informēs namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus par pieejamo ES fondu finansējumu daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes uzlabošanai, kā arī kvalitatīvu ēku renovāciju. Izstādes laikā notiks arī seminārs "Daudzdzīvokļu mājokļu pārvaldīšanas, uzturēšanas un atjaunošanas tendences šodien un rīt".
PTAC, izvērtējot iegūto informāciju un pamatojoties uz Ministru kabineta 2018.gada 26.jūnija noteikumu Nr.380 “Noteikumi par kompleksa un saistīta tūrisma pakalpojuma sagatavošanas un sniegšanas kārtību un kompleksu un saistītu tūrisma pakalpojumu sniedzēju un ceļotāju tiesībām un pienākumiem” 40.punktu, paziņo, ka SIA “Prieks Tūre” ir likviditātes problēmas un tā nespēj pilnībā vai daļēji pildīt savas saistības un sniegt kompleksos tūrisma pakalpojumus.
  •  
  • 1 of 151
  • "