PTAC jaunumi

 
PTAC, turpinot jau iesākto tradīciju – informēt būvniecības procesā iesaistītās personas (būvuzņēmējus, būvvaldes, būvuzraugus, būvinženierus un projektētājus) par prasībām būvizstrādājumiem un uzraudzības rezultātiem, šogad paplašina tēmu loku arī ar citām PTAC kompetencē esošajām jomām.
Viena no precēm, kuru noteiktu savas dzīves posmu lieto pati neaizsargātākā sabiedrības daļa – zīdaiņi, ir bērnu māneklīši, kā arī pēdējā laikā aiz vien lielāku popularitāti ieguvušie māneklīša turētāji. Daudzi informatīvie kanāli sniedz ieskatu to daudzveidībai un tehnoloģiskiem uzlabojumiem, lai zīdainim māneklītis pēc iespējas atgādinātu mātes krūti, bet lai māneklītis vienmēr būtu bērna tuvumā, lielisks palīgs ir māneklīša turētājs.

PTAC informē, ka saskaņā ar PTAC rīcībā esošo informāciju uz š.g.10.jūliju patērētāji ir iegādājušies vismaz 79 FIELDMANN ķēdes zāģus (modelis FZP 4516B), no kuriem izplatītājiem atgriezti 26. Ņemot vērā, ka daudz nedroši ķēdes zāģi atrodas pie patērētājiem, PTAC atkārtoti aicina patērētājus rūpīgi iepazīties ar to lietošanā esošā ķēdes zāģa identifikāciju un gadījumā, ja to rīcībā ir nonākusi šī prece, nekavējoties pārtraukt to lietošanu un atgriezt to komersantam, no kura prece tika iegādāta!

  •  
  • 1 of 144
  • "