PTAC jaunumi

 
Līdz ar korona vīrusa Covid – 19 izraisīto pandēmiju gan pasaulē, gan Latvijā strauji pieauga pieprasījums pēc pirmās nepieciešamības precēm, dezinfekcijas līdzekļiem un sejas maskām. Lai secinātu kāda ir šo preču pieejamība un cenas tirdzniecības vietās, kā arī interneta veikalos, PTAC sākot ar šī gada martu uzsāka preču monitoringu šajās trīs preču grupās.
Tā kā SIA “BIĻEŠU SERVISS” rīcībā nav pietiekamu naudas līdzekļu, lai veiktu visas par biļetēm samaksātās naudas atmaksu, un lai nodrošinātu taisnīgu biļešu vērtības atmaksu, tuvākajā laikā kriminālprocesa ietvaros tiks lemts jautājums par kārtību, kādā patērētājiem atgriežami SIA “BIĻEŠU SERVISS” rīcībā esošie naudas līdzekļi.
Ņemot vērā Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) liftu pārbaudēs konstatēto, Ekonomikas ministrija sadarbībā ar PTAC izstrādājusi un š.g. 2.jūlijā valsts sekretāru sanāksmē izsludināts Ministru kabineta noteikumu projekts “Liftu un vertikālo cēlējplatformu drošības prasību un tehniskās uzraudzības noteikumi”.
  •  
  • 1 of 208
  • "