PTAC atgādina par FIELDMANN ķēdes zāģa - modelis FZP 4516B atsaukumu

PTAC informē, ka saskaņā ar PTAC rīcībā esošo informāciju uz š.g.10.jūliju patērētāji ir iegādājušies vismaz 79 FIELDMANN ķēdes zāģus (modelis FZP 4516B), no kuriem izplatītājiem atgriezti 26. Ņemot vērā, ka daudz nedroši ķēdes zāģi atrodas pie patērētājiem, PTAC atkārtoti aicina patērētājus rūpīgi iepazīties ar to lietošanā esošā ķēdes zāģa identifikāciju un gadījumā, ja to rīcībā ir nonākusi šī prece, nekavējoties pārtraukt to lietošanu un atgriezt to komersantam, no kura prece tika iegādāta!

Saraksts ar komersantiem, kas izplatījuši konkrēto ķēdes zāģi Latvijas tirgū ir atrodams šeit, ja ir ziņas par citām tirdzniecības vietām, lūdzam papildus informēt par to PTAC pa tālruni 67388647 vai sūtīt informāciju uz e-pastu: pasts@ptac.gov.lv.

PTAC atgādina, ka konkrētais FIELDMANN ķēdes zāģis  ir nedrošs tā lietotājiem, jo tā daļas - priekšējais rokturis, aizmugurējais rokturis, priekšējais rokas aizsargs un ķēdes ķērājs neiztur slodzi, kurai tās ir pakļautas lietošanas laikā, tādējādi radot nopietnu savainošanās risku tā lietotājiem. Ar ķēdes zāģa atsaukumu var iepazīties šeit .

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu minētais ķēdes zāģis ir uzskatāms arī par līguma noteikumiem neatbilstošu preci. Līdz ar to, patērētājam ir tiesības pieteikt pretenziju pie tā komersanta, kur prece tika iegādāta.

Publicēšanas datums 18.07.2018.