Vakances

Ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem un vēlies nodarboties ar patērētāju tiesību jautājumiem komerprakses, reklāmas un  elektroniskās komercijas jomā – nāc strādāt uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru!

Lai pilnveidotu un uzlabotu patērētāju tiesības reglamentējošo normatīvo aktu uzraudzību komerprakses, reklāmas un elektroniskās komercijas jomā, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (reģ. Nr. 90000068854) izsludina konkursu uz Otrās patērētāju kolektīvo interešu uzraudzības daļas vecākā eksperta amatu centrālajā iestādē Rīgā (viena vakance uz nenoteiktu laiku).

JA TEV IR:

-akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā ekonomiskā vai juridiskā izglītība;

-atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;

-praktiskā darba pieredze kādā no patērētājiem paredzēto preču un pakalpojumu tirgus jomām, ne mazāka par diviem gadiem;

-administratīvā procesa, administratīvo pārkāpumu procesa un civilprocesa pārzināšana, kā arī zināšanas par patērētāju tiesību un reklāmas apriti reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem;

-laba angļu un krievu valodas prasme;

-priekšrocība – prasmes un zināšanas tirgus un finanšu pētījumu un to pārskatu noformēšanas jomā.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē;
  • izredzes paplašināt savas zināšanas un profesionālās iemaņas;
  • darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā;
  • mēnešalgu no 1050,00 EUR 11. algu grupai noteiktajās robežās un valsts pārvaldē noteiktās sociālās garantijas.

LAI TU SPĒTU:

  • sniegt atzinumus un vērtējumu jautājumos, kas skar finanšu datu analīzi un patērētāju tirgus vidi;
  • veikt patērētājiem paredzēto preču un pakalpojumu tirgus pētījumus;
  • piedalīties patērētāju tiesību reglamentējošo normatīvo aktu uzraudzības pasākumos;
  • konsultēt patērētājus un uzņēmējus par normatīvo aktu prasībām un to piemērošanu;
  • veikt administratīvo lietu izskatīšanu un administratīvo aktu sagatavošanu par patērētāju tiesību pārkāpumiem   komercprakses, reklāmas un elektroniskās komercijas jomās.

Pieteikumu konkursam, norādot konkrēto amatu, vispusīgu CV, augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un apliecinājumu par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām līdz š. g. 5. februārim sūtīt pa e-pastu: ptac@ptac.gov.lv, pa faksu 67388634, pa pastu vai iesniegt personīgi Patērētāju tiesību aizsardzības centrā Rīgā, Brīvības ielā 55, LV-1010 (II ieeja, ielokā no Vecās Ģertrūdes baznīcas puses).

Uzziņas pa tālruni 67388633.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi.