Vakances

 

 

Ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem un vēlies nodarboties ar patērētāju tiesību aizsardzības jautājumiem – nāc strādāt uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru!

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (reģ. Nr. 90000068854) aizsargā patērētāju tiesības dažādās jomās. Lai nodrošinātu patērētāju tiesības reglamentējošo normatīvo aktu ievērošanu un uzraudzību, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs izsludina konkursu uz Patērētāju tiesību uzraudzības departamenta juriskonsulta ierēdņa amatu centrālajā iestādē Rīgā (divas vakances uz nenoteiktu laiku un viena vakance uz ierēdņa prombūtnes laiku (finanšu pakalpojumu uzraudzības jomā) un viena vakance uz ierēdņa prombūtnes laiku (patērētāju kolektīvo interešu uzraudzības jomā)).

JA TEV IR:

 • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā juridiskā izglītība;
 • atbilstība citām Valsts civildienesta likuma 7. pantā izvirzītajām obligātajām prasībām;
 • praktiskā darba pieredze jurista/juriskonsulta, tiesneša palīga vai tiesas sēžu sekretāra amatā, ne mazāka par vienu gadu;
 • valsts pārvaldi un administratīvo procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;
 • labas angļu valodas zināšanas un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
 • ļoti labas mutvārdu un rakstveida komunikācijas prasmes;
 • praktiskā darba pieredze administratīvo aktu projektu sagatavošanā un finanšu pakalpojumu vai patērētāju tiesību aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

 • iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē;
 • iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
 • mēnešalgu no 940,00 EUR līdz 1100,00 EUR (10. algu grupa) un valsts pārvaldē noteiktās sociālās garantijas;
 • darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā.

LAI TU SPĒTU:

 • veikt patērētāju tiesības reglamentējošo normatīvo aktu uzraudzību;
 • sagatavot administratīvos aktus;
 • izskatīt patērētāju iesniegumus un sūdzības;
 • pārstāvēt iestādi tiesā.

Pieteikumu konkursam, vispusīgu CV, augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un apliecinājumu par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām līdz š. g. 9. aprīlim sūtīt pa e-pastu: ptac@ptac.gov.lv, pa faksu 67388634, pa pastu vai iesniegt personīgi Patērētāju tiesību aizsardzības centrā Rīgā, Brīvības ielā 55, LV-1010 (II ieeja, ielokā no Vecās Ģertrūdes baznīcas puses).

Uzziņas pa tālruni 67388633.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi.


 

Ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem, Tev ir augstākā juridiskā izglītība, ļoti labas komunikācijas prasmes un Tu vēlies veidot karjeru valsts pārvaldē – nāc strādāt uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru!

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (reģ. Nr. 90000068854) aizsargā patērētāju tiesības dažādās jomās, gan veicot pārbaudes, gan izskatot patērētāju iesniegumus un sūdzības, gan konsultējot fiziskas un juridiskas personas. Lai īstenotu šīs funkcijas, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs izsludina konkursu uz Patērētāju konsultāciju un sūdzību departamenta juriskonsulta ierēdņa amatu (viena vakance uz ierēdņa prombūtnes laiku) centrālajā iestādē Rīgā.

JA TEV IR:

 1. akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā juridiskā izglītība;
 2. atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
 3. labas angļu valodas un vēlamas krievu valodas zināšanas;
 4. ļoti labas komunikācijas prasmes (mutiski un rakstiski);
 5. praktiskā darba pieredze jurista/juriskonsulta, tiesneša palīga vai tiesas sēžu sekretāra amatā, ne mazāka par vienu gadu;
 6. priekšrocība – pieredze patērētāju tiesību aizsardzības jautājumu risināšanā.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

 1. interesantu un atbildīgu darbu aizraujošā, sabiedrībai ļoti svarīgā jomā;
 2. iespēju paplašināt savas zināšanas un profesionālās iemaņas;
 3. mēnešalgu no 940,00 EUR līdz 1100,00 EUR (10. algu grupa) un valsts pārvaldē noteiktās sociālās garantijas;

LAI TU SPĒTU:

 1. izskatīt patērētāju iesniegumus un sūdzības;
 2. konsultēt un izglītot fiziskas un juridiskas personas;
 3. sagatavot lēmumu projektus;
 4. palīdzēt patērētājiem strīdu risināšanā ar pārdevējiem vai pakalpojumu sniedzējiem;
 5. pildīt Patērētāju strīdu izskatīšanas komisijas sekretariāta funkcijas sakarā ar patērētāju iesniegto iesniegumu izskatīšanu.

Pieteikumu konkursam, norādot konkrēto amatu, vispusīgu CV, augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un apliecinājumu par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām līdz š. g. 9. aprīlim sūtīt uz e-pastu: ptac@ptac.gov.lv, pa faksu 67388634, pa pastu vai iesniegt personīgi Patērētāju tiesību aizsardzības centrā Rīgā, Brīvības ielā 55, LV-1010 (II ieeja, ielokā no Vecās Ģertrūdes baznīcas puses).

Uzziņas pa tālruni 67388633.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi.